Blog > Komentarze do wpisu

Wolność finansowa dzięki Prawu Przyciągania

Wolność finansowa - ten zwrot dla wielu jest motywem, do którego dąży poprzez pełne życie. Jakkolwiek głównie co oznacza triumf żywotny? Jaki jest klucz do sukcesu witalnego? Jakże określić, czy komuś udało się takowy spełnić czy też nie? Jakich kryteriów należy zastosować, ażeby dokładnie określić istnienie i wielkość sukcesu? Pytanie zawarte w tytule tego teksu zdaje się typowe i postawione zwłaszcza retorycznie.

Lecz tylko z pozoru. Po chwili namysłu faktycznie każdy dotrze do aforyzmu, że nie jest bez komplikacji nazwać momencik, w którym można z kompletną nieustępliwością zakomunikować, że życiowy sukces stał się czyimś udziałem.

Prawo Przyciągania pomaga uzyskać wolność finansową

Dla wielu ludzi prostym, i nade wszystko jedynym, sposobem na określenie osiągnięcia tryumfu witalnego poprzez daną osobę jest zajrzenie na jej status majątkowy. Jeżeli znamionuje się on odpowiednią ilością zer na koncie akceptują oni, iż postać taka spełniła niezależność i sukces finansowy, a więc i witalny. Zdaje się jednakże, iż jest to nazbyt pobieżne stanowisko do tej kwestii. Ponieważ co w tym wypadku zakomunikować o postaci, która stała się zamożna dzięki wygranej w totolotku? Z całą pewnością wypełnia ona warunek o stosownej ilości zer na koncie.

Czy jednakże pójście do kolektury i skreślenie niewielu cyfr, dzięki w jakim celu wygrywa się fortunę, daje podstawy do stwierdzenia o tym, że zwyciężający osiągnął triumf żywotny? Nieomal nie - przecież nie było to wynikiem jego profesji tudzież szczególnych zdolności, a jedynie zrządzeniem żywota. Joe Vitale autor książek motywacyjnych stwierdza, że jeśli pozbędziemy powściągających się nas uprzedzeń i agregatów jesteśmy w stanie uczynić i osiągnąć nade wszystko wszystko. Rozwój osobisty i szerokie horyzonty myślowe to najłatwiejsza droga do triumfu.

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom niezbędna jest mało tego również bezwzględna ciągłość i upór, jednakże swoje nastawienie i namówienie o możliwości uzyskiwania wszelkich przewidzianych celów to podstawa. Raz za razem w tym kontekście cytuje się prawo przyciągania, wedle którego nasze indywidualne nastawienie przesądza to jak ma wygląd rzeczywistość. Skutkiem tego też można wyłożyć nietrudny morał, że triumf żywotny to w rzeczywistości umiejętność sięgania wszech zaplanowanych zamysłów. O ile uspokoimy taką wprawę, wszelkie inne sztuczne żywotne sukcesy, takie jak chociażby majętność, spełnimy mimochodem.

sobota, 10 stycznia 2015, komputer79

Polecane wpisy